Nett.no Logo
Mega menyMega meny

BLI ABONNENT PÅ NETT NO

Hold deg oppdatert på alt som rører seg i næringslivet på Nordvestlandet!

Med abonnement hos oss får du tilgong til NETT NO på alle digitale plattformer. 

Eit månadsabonnement mot betalingskort kostar kr. 129,- 
Eit årsabonnement mot faktura kostar kr. 1.399,- 

Kontakt Magnus på tlf 95247209 / magnus@nett.no for eit godt tilbud på fleire abonnement til di bedrift. 

Teikn ditt månadsabonnement i skjemaet under.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Marius Rosbach | Journalist | Tlf: 90 73 67 74 | marius@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Hydrogensatsing saknar avklaring

Kven skal byrje, og kven skal betale? Mangel på svar bremsar utviklinga av hydrogen som drivstoff. 

Vil ha næringslivet til å bidra i nytt partnarskap

Den politiske leiinga i Nye Ålesund vil spele på lag med næringslivet. – Men dei kan ikkje sitte i ro og tru at vi skal kome med dei gode ideane, påpeiker Vebjørn Krogsæter.

Fem millioner skal binde bønder og fiskere sammen

Møre og Romsdal fylke har gitt fem millioner kroner til et prosjekt som skal binde landbruk- og sjømatforsking tettere sammen.

Offshore-rederiene tilbake på Ocean Talent Camp

I fjor stilte ingen offshorerederier på rekrutteringsarrangementet Ocean Talent Camp under Campus-uka i Ålesund. I år er de tilbake.

Trur på fleire kvinner til teknologi

Framover vil det vere store behov for personar med ikt-kunnskap. Å rekruttere annleis for å lokke kvinner til bransjen kan vere ei av løysingane. 

Bedring for Amsterdam-ruta

Flere reiser med KLMs direkterute mellom Ålesund og Amsterdam og Wizz Air åpner ny rute til Polen.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.