Nett.no Logo
Mega menyMega meny

NETT.NO Abonnement

Registrér ein konto på vår næringsportal for 129,- pr mnd, og få tilgang på:

  • Unike artiklar om økonomi og næringsliv på Sunnmøre og i Nordfjord, som du ikkje finn i andre publikasjonar!
     
  • Tilgang på tenester som Nytt om Namn, Synspunkt og stilling ledig.
     

Med abonnement har du tilgang til NETT NO på alle digitale plattformer - du kan lese når du vil, kvar du vil og i det formatet som passar deg.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Kristin Vidhammer | Journalist | Tlf: 99 29 18 84 | kristin@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Høg aktivitet for Consto Nordvest

Entreprenørselskapet vil doble omsetninga i år og passerer dermed 300 millioner kroner. 

Testar automatisk ferjelanding

Til saman tolv gonger har bilferja Folgefonn som den første i verda automatisk klappa til kai i Sunde i Kvinnherad og i Jektevik på Stord.

Utsleppstopp i turistfjordane

Fleirtal for utsleppsfri trafikk i viktige turistfjordar frå 2026.

Fire fra nordvest i NM for ungdomsbedrifter

Ungdomsbedrift fra Stranda satser på å bli årets ungdomsbedrift med lokalmat-app. 

Mostein med svakere resultat i fjor

Mostein-gruppen i Ålesund konsentrerer satsingen i 2018 til Gullatoppen og Kristoffergården Åse Allè. 

Får mindre del i oljeoppturen

Veksten i utlån til bedriftsmarknaden minkar i Sparebanken Sogn og Fjordane.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.