Nett.no Logo
Mega menyMega meny

BLI ABONNENT PÅ NETT NO

Hold deg oppdatert på alt som rører seg i næringslivet på Nordvestlandet!

Med abonnement hos oss får du tilgong til NETT NO på alle digitale plattformer. 

Eit månadsabonnement mot betalingskort kostar kr. 129,- 
Eit årsabonnement mot faktura kostar kr. 1.399,- 

Kontakt Magnus på tlf 95247209 / magnus@nett.no for eit godt tilbud på fleire abonnement til di bedrift. 

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Marius Rosbach | Journalist | Tlf: 90 73 67 74 | marius@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Tillitsvalde om nytt Div Group-forsøk: – Han kan gjerne prøve

Dei tillitsvalde har lita tru på at Div Group og Tomislav Debeljak kjem inn som verftseigarar i Kleven på nytt.

Jan Rune Hurlen: -Kjempeleit

Sparebank 1 SMN håpar på ny drift på Kleven.

– Eg har vore her i 23 år, men vi har alltid klart å få til løysingar

HR-direktøren for dei kring 430 Kleven-tilsette, seier dei har varsla kommunen og Nav.

Ny storkontrakt til Brunvoll

Skal levere komplette thrustersystem til Samsung Heavy Industries.

Går til sak mot bankane

Div Group vil gå til sak mot bankane etter konkursen, for å få tilbake Kleven Verft.

Les heile pressemeldinga her

Kleven-eigar ber om oppbod.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.