Nett.no Logo
Mega menyMega meny

NETT.NO Abonnement

Registrér ein konto på vår næringsportal for 129,- pr mnd, og få tilgang på:

  • Unike artiklar om økonomi og næringsliv på Sunnmøre og i Nordfjord, som du ikkje finn i andre publikasjonar!
     
  • Tilgang på tenester som Nytt om Namn, Synspunkt og stilling ledig.
     

Med abonnement har du tilgang til NETT NO på alle digitale plattformer - du kan lese når du vil, kvar du vil og i det formatet som passar deg.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Kristin Vidhammer | Journalist | Tlf: 99 29 18 84 | kristin@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Nedtur for lokale bryggeri

I 2016 meir enn dobla dei lokale bryggeria inntektene, men sleit med lønsemda. I fjor krympa salet også.

DNV GL-sjefen: Norge må gasse på for miljøet

Stimuleringstiltakene for å få en mer miljøvennlig skipsfart må bli fire ganger mer omfattende enn i dag for å nå internasjonale miljømål og beholde Norges forsprang i teknologiutvikling.

Nesvik ser på tiltak rundt lusekjemikaliar

Fiskeriminister Harald T. Nesvik (Frp) varslar laksenæringa om at han vil sjå på kva som kan gjerast for å få orden på bransjen sin bruk av lusekjemikaliar.

Lokale krav om nasjonale reglar

Fylkespolitikarar, kommunepolitikarar og lokalt næringsliv fryktar tap og konkurransevriding som følgje av nye miljøkrav i verdsarvfjordane i vest.

Nytt tøft år for verftene

Syv av 19 skipsverft gikk i minus i fjor. Det samlede underskuddet økte. I år vokser ordreboken.

Fryktar ikkje rentesjokk

Ulstein kommune er gjeldstyngd, men har rentesikra store deler av gjelda. Ordføraren tek dagens renteauke med ro.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.