Nett.no Logo
Mega menyMega meny

BLI ABONNENT PÅ NETT NO

Hold deg oppdatert på alt som rører seg i næringslivet på Nordvestlandet!

Med abonnement hos oss får du tilgong til NETT NO på alle digitale plattformer. 

Eit månadsabonnement mot betalingskort kostar kr. 129,- 
Eit årsabonnement mot faktura kostar kr. 1.399,- 

For bestilling av årsabonnement - Kontakt Magnus på magnus@nett.no

Teikn ditt månadsabonnement i skjemaet under.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Marius Rosbach | Journalist | Tlf: 90 73 67 74 | marius@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Klimastrid kan gi mange vinnarar

Det ser ut til å bli tøffare for regjeringa å vinne stemmer på klimapolitikken. Det kan mange tene på.

Faller mellom alle stoler – ber fortvilt om hjelp

Sjøbua i Ålesund var blant de første som gikk overende av koronapandemien. Nå frykter de igjen for framtida, og roper varsko på vegne av nyetablerte.

Sikra nytt oppdrag og arbeid til fleire folk

Herøy-selskap bygger hamnebåt som skal stasjonerast i Longyearbyen. Solid ordrebok gir behov for fleire tilsette.

Høyr ny episode av Podium

Stig Remøy og Rolf Fiskerstrand gjestar studio - og sjølvsagt snakkar dei mellom anna om framtidas GIEK/Eksportkreditt. 

Oppdretts-gjennombrot for Marina Solutions

Byggjer sin første fôrflåte.

Konkurs-sak mot Axxis utsett

Fleirtalet av kreditorane seier ja til refinansieringsplan.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.