Nett.no Logo
Mega menyMega meny

NETT.NO Abonnement

Registrér ein konto på vår næringsportal for 129,- pr mnd, og få tilgang på:

  • Unike artiklar om økonomi og næringsliv på Sunnmøre og i Nordfjord, som du ikkje finn i andre publikasjonar!
     
  • Tilgang på tenester som Nytt om Namn, Synspunkt og stilling ledig.
     

Med abonnement har du tilgang til NETT NO på alle digitale plattformer - du kan lese når du vil, kvar du vil og i det formatet som passar deg.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Kristin Vidhammer | Journalist | Tlf: 99 29 18 84 | kristin@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Nye aktørar vil overta Moods of Norway-merket

Nye aktørar vil overta både varemerket og lageret etter Moods of Norway.

Avlyser fiskeriteknologi-konferanse

Sintef Ocean fikk ikke nok påmeldte til teknologi-konferanse.

Ferjekontraktar for 600-700 millionar

Nye miljøkrav til ferjene på Nordmøre utløyser truleg nybyggingsoppdrag for 600-700 millionar kroner til verfta.

Dette var deltakernes høydepunkter fra Sysla Live

Per Sæviks humor, opplæring i obligasjoner og Havilas fine båter. Dette er noen av deltakernes høydepunkter fra Sysla Live: Spillet om offshore-flåten.

Godt år for Ramoen i år

Per Magne Eggesbø i PME-konsernet sier at det er business as usual og at de har fokus på god drift i Ramoen og Eros.  

Utviklar ny bøye, håpar på start neste år

Waves4Power vil utvikle og teste ein ny versjon av bølgjekraftbøya før den blir sett i produksjon. Håpar på produksjonsstart neste år.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no
Annonse: annonse@nett.no / 40313030
Abonnement: abonnement@nett.no
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.