Nett.no Logo
Mega menyMega meny

NETT.NO Abonnement

Registrér ein konto på vår næringsportal for 129,- pr mnd, og få tilgang på:

  • Unike artiklar om økonomi og næringsliv på Sunnmøre og i Nordfjord, som du ikkje finn i andre publikasjonar!
     
  • Tilgang på tenester som Nytt om Namn, Synspunkt og stilling ledig.
     

Med abonnement har du tilgang til NETT NO på alle digitale plattformer - du kan lese når du vil, kvar du vil og i det formatet som passar deg.

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Marius Rosbach | Journalist | Tlf: 90 73 67 74 | marius@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Utkonkurrert av Lerøy

Lerøy-konsernet tok over fiskemat-kontrakten som Maritim Food-anlegget i Gjerdsvika hadde for Norgesgruppen. Eigarskiftet i 2017 slo negativt ut.

Berre tre av 60 i salen hadde øvd på datatryggleik

Ein bør øve på datatryggleik på same vis som brannøvingar, meiner ekspert – som kom med fire konkrete råd til deltakarane på NHO-konferanse.

Cruise kan sikre djupvasskai

Berre fiskeri- og offshoretrafikk gjer ikkje djupvasskai ved Gjøsund på Vigra lønsam. Cruiseturismen kan bli løysinga.

Kvinnenettverk på medlemsjakt

Øker aktiviteten for å rekruttere nye medlemmer.

Eksportbedriftene i fylket gir jobb til 46.000 personar

Ferske tal frå Menon viser at ingen slår næringslivet i Møre og Romsdal som eksportørar. Men NHO åtvarar mot utfordringar.

Håpar nedleggingstrua hjørnesteinsbedrift klarer «snu seg»

Sande-ordførar ber for framtida til nær 40 arbeidsplassar i Gjerdsvika. I eit brev til selskapet påpeiker kommunen at det er lagt til rette for vekst i bygda. 

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.