Nett.no Logo
Mega menyMega meny

BLI ABONNENT PÅ NETT NO

Hold deg oppdatert på alt som rører seg i næringslivet på Nordvestlandet!

Med abonnement hos oss får du tilgong til NETT NO på alle digitale plattformer. 

Eit månadsabonnement mot betalingskort kostar kr. 129,- 
Eit årsabonnement mot faktura kostar kr. 1.399,- 

Kontakt Magnus på tlf 95247209 / magnus@nett.no for eit godt tilbud på fleire abonnement til di bedrift. 

129,- pr. mnd.

Kontakt oss

NETT NO er Sunnmøre og Nordfjord sin einaste næringslivsportal, og hos oss finn du ferske og oppdaterte nyhende innanfor vårt kjerneområde; næringslivet på Sunnmøre og i Nordfjord.

Ogne Øyehaug | Ansvarleg redaktør | Tlf: 95 77 97 27 | ogne@nett.no

Kjetil Haanes | Ansvarleg redaktør | Tlf: 90 20 12 34 | kjetil@nett.no

Marius Rosbach | Journalist | Tlf: 90 73 67 74 | marius@nett.no

Eirik Staurset | Dagleg leiar | Tlf: 916 25 102 | eirik@nett.no

Magnus Myklebust | Salssjef | Tlf: 952 47 209 | magnus@nett.no

UTGIVAR:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Postadresse:
Bakkar og Berg Media AS
Postboks 88
6001 Ålesund 

Øvrig epost:
Redaksjon: redaksjon@nett.no 
Annonse: annonse@nett.no 
Abonnement: abonnement@nett.no

Siste artikler

Kjøper seg inn i NMK

Et selskap med blant andre Rune Stokke på eiersiden betaler rundt en milliard for NMK-eiendommen.

Dramatisk børsdag for Havyard

Havyard-aksjonærane blør. Verst går det ut over Sævik-familien, men konsernsjef Geir Johan Bakke har også store børstap.

Kongsberg med to ønsker til regjeringa

Meir kunnskap på innkjøpssida og infrastruktur for LNG-bruk i nærskipsfarten var ønska Siv Jensen fekk med seg frå Kongsberg Maritime.

Færre ser Noreg som attraktivt arbeidsland

Noreg mistar pallplassen i ei ny kartlegging av kor gode land er til å tiltrekke seg arbeidskraft – og endar i år på ein sjetteplass.

Går av etter store tap

Verftsdirektør Lasse Stokkeland går på dagen i Havyard Ship Technology. Erlend Hatleberg tar over.

Kleven ser lysning etter tungt fjorår

Kleven Verft gjekk på ein solid smell i 2018, men etter gjeldskutt opplever leiinga auka interesse for sal av verftet.

NETT NO
Ansvarleg redaktør: Ogne Øyehaug
Ansvarleg redaktør: Kjetil Haanes
Dagleg leiar: Eirik Staurset

Utgivar:
Bakkar og Berg Media AS
Pb. 142
6099 Fosnavåg

Kontakt:
Redaksjon: redaksjon@nett.no / Tlf: 95 77 97 27
Annonse: annonse@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Abonnement: abonnement@nett.no / Tlf: 95 24 72 09
Tips: tips@nett.no

NETT NO arbeider etter Ver Varsam-plakaten sine normer for god presseskikk og Tekstreklameplakaten sine normer for skilje mellom redaksjonelt stoff og reklame/sponsing. Alt innhald på NETT NO er opphavsrettsleg verna. NETT NO har ikkje ansvar for innhaldet på eksterne nettsider som det blir lenka til.